7,279TakipçilerTakip Et
919TakipçilerTakip Et
16AbonelerAbone

anatolianpr.com halkla ilişkiler temalı bir projedir.

Hem sektörel konularda güncel paylaşımlar yaparak gündemin nabzını tutmak hem de akademik konularda yaptığımız çalışmalar ile bu alanda eksik olan içerikleri dijital ortama sunmak başlıca hedefimizdir.

Bunların yanında toplumdaki halkla ilişkiler gerçekten nedir ya da halkla ilişkiler sekreterliktir yanılgısını kırmak bu disiplinin küçük bir zümrenin ilgilendiği kapalı kutu görünümünü ortadan kaldırmak yegâne gayemizdir.

Sloganımızla vurguladığımız gibi “Halkla İlişkileri Halka Açıyoruz” ve bu alanının hayatın her anında yanınızda olduğunu ispat etmeye geliyoruz !

1996 yılında İstanbul’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Küçükçekmece ilçesinde gördüm. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım. Aktif olarak İstanbul üniversitesi Sosyal Girişimcilik Kulübü başkanlığı görevini yürütüyorum. Türkiye Kalite Derneğinin düzenlemiş olduğu Yaşam Kalitesi Yarışmasında projemle kategori birinciliği ödülünü aldım. Türkiye İhracatçılar Meclisinin düzenlemiş olduğu İhracat Fikirleri yarışmasında proje fikrimle birincilik ödülüne layık görüldüm. Sabancı iştiraki AkçanSA şirketinin düzenlediği Betonik Fikirler yarışmasında 10 finalistten biri oldum. Okul uygulama birimi olan Ajans İstanbul İletişimde ve Küçükçekmece Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde staj yaptım. Güncel olarak anatolianpr web sitesinde markalaşma, sosyal medya ve dijital reklamcılık üzerine yazılar yayınlıyorum.
17 Mayıs 1996 yılında Niğde’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Havsa Ilkokulu ve Edirne Lisesi 'nde gördüm. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım. Aktif olarak İstanbul Üniversitesi Sosyal Girişimcilik Kulübü'nde görev alıyorum. Güncel olarak Anatolian PR'da sektörel, sosyal medya ve dijital reklamcılık üzerine yazılar yayınlıyorum. Canı sıkıldıkça bir şeyler karalayan ve yazdıklarını kendi beğenmeden hiç kimseye okutmayan basit bir yazar çırağıyım. Aslında kendinden bahsetmeyi sevemeyen biri için bile fazlaca konuştum sanırım. Siz ne dersiniz?
1995 yılında İstanbul’da doğdum. İstanbul Üniversitesi (İÜ) İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümüne 2014 senesinde başladım. Çalışma hayatına 2014 yılında Sınav Dersanesi’nde haftanın belli günleri okula belli günleri de işe giderek başladım. İÜ Yeni Nesil İletişim Kulübü’nde bir süre yönetim kurulu başkanı olarak çalıştım. İÜ Fotoğraf Kulübü’nde başkan yardımcısı olarak yer aldım. Kulüpten sonra fakültemizin Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrenci uygulama birimi olan Ajans İstanbul İletişim’de bir yıla yakın bir süre çalıştım. Ajansta çalışırken aynı zamanda Yaşamartı’da kampüs marka temsilcisi olarak çalıştım. 2016 yılında Kurumsal İletişimciler Derneği tarafından, 11 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Kurumsal İletişim Sertifika Programı’na katıldım. 2017 yılında Halkla İlişkiler Personeli olarak Nirvana Plus’ta çalıştım. Mayıs 2017’de düzenlenen Yaşam Kalitesi Yarışması’nda projemle Bireysel Yaşam Kalitesi kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldüm. Yine Mayıs ayında Ortak Değerler Hareketi’nin etkinliğine katılarak hareketin gönüllüsü oldum. Temmuz 2017’de Zorlu Enerji Grubu’nun Kurumsal İletişim Departmanı’nda Kurumsal İletişim Stajyeri olarak çalıştım. Aynı yıl Eylül ayında ise Tekfen Holding’in Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nde Kurumsal İletişim Stajyeri olarak yıl sonuna kadar çalıştım. Tekfen’de çalışırken bazı markalara da sosyal medya yönetimi konusunda destek verdim. Sorunları anlamaya ve çözmeye yönelik mesleki ve sosyal konularda yazılar yazıyorum
1999 yılında İstanbul’da doğdum. 2017 yılında Beyoğlu’nda bir liseden birincilikle mezun oldum ve 9 ay gibi bir süre boyunca stajımı Beyoğlu Belediyesi Halkla İlişkiler biriminde tamamladım. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım. İletişim Fakültesi ajansı olan Ajans İstanbul İletişimde çalışıyorum. TRT Haber - Akıllı Tercih programında organizasyon kısmında görev aldım. Sosyal Girişimcilik Kulübü yönetim kurulunda yer almaktayım. Fotoğraf çekmek ve mesleki açıdan kendimi geliştirecek kitaplar okumakla ilgileniyorum. Anatolian Pr'da halkla ilişkiler ve reklamcılık alanlarında yazılar yazmaktayım.
1998 senesi İstanbul doğumluyum. 2016' da liseden mezun olup 2017 senesinde İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümüne girdim. Üç senedir Yeşilay gönüllüsüyüm. Daha önce TRT Haber- Akıllı Tercih Programı'nda organizasyon sorumluluğu ve sosyal medya uzmanlığı yaptım. Şu anda fakültemizin bünyesinde bulunan Ajans İstanbul İletişim'de sosyal medya ve organizasyon işiyle meşgulüm. Hali hazırda Sosyal Girişimcilik Kulübü' nde başkan yardımcılığı görevini üstlenmekteyim. Hepsine ek olarak çini sanatı ve butik pastacılık ile ilgileniyorum. Anatolian PR'da pazarlama, reklamcılık ve kültür sanat ile ilgili yazılar yazmaktayım.