Çarşamba, Eylül 26, 2018

Hüseyin Anıl Akbaş

1996 yılında İstanbul’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Küçükçekmece ilçesinde gördüm. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım. Aktif olarak İstanbul üniversitesi Sosyal Girişimcilik Kulübü başkanlığı görevini yürütüyorum. Türkiye Kalite Derneğinin düzenlemiş olduğu Yaşam Kalitesi Yarışmasında projemle kategori birinciliği ödülünü aldım. Yine geçtiğimiz kasım ayında Türkiye İhracatçılar Meclisinin düzenlemiş olduğu İhracat Fikirleri yarışmasında proje fikrimle birincilik ödülüne layık görüldüm. Güncel olarak anatolianpr web sitesinde markalaşma, sosyal medya ve dijital reklamcılık üzerine yazılar yayınlıyorum.

Şüheda Şenyuva

1998 senesi İstanbul doğumluyum. 2016′ da liseden mezun olup 2017 senesinde İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümüne girdim. Çinicilik ve birkaç senedir hayatımda olan butik pastacılık ile ilgilenmekteyim. Üç senedir Yeşilay gönüllüsüyüm. Aynı zamanda fakültemizin bünyesinde bulunan Ajans İstanbul İletişim’ de çalışmaktayım. Anatolian PR’da pazarlama, reklamcılık ve iletişimle ilgili yazılar yazmaktayım.

Burak Ali Topal

1997 yılında İstanbul’da doğdum. Atatürk Anadolu Lisesinden mezun olduğum 2015 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım. İstanbul Üniversitesi Sosyal Girişimcilik Kulübü kurucu üyesi olarak çeşitli faaliyetlerde görev alıyorum. 2017 yılında “Hayaller Renklensin Çocuklar Şenlensin” sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdim. Ayrıca 2018 yılında Kredi Kayıt Bürosu’nun düzenlemiş olduğu “Hayal Edin Gerçekleştirelim” yarışmasında hazırladığım proje ile dereceye girdim. Hali hazırda anatolianpr.com’da halkla ilişkiler, siyasal reklamcılık, propaganda ve sektörel konularda yazılar yazmaktayım.

Evrim Çalt

1995 yılında İstanbul’da doğdum. İstanbul Üniversitesi (İÜ) İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümüne 2014 senesinde başladım. Çalışma hayatına 2014 yılında Sınav Dersanesi’nde haftanın belli günleri okula belli günleri de işe giderek başladım. 2016 yılında Kurumsal İletişimciler Derneği tarafından, 11 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Kurumsal İletişim Sertifika Programı’na katıldım. Mayıs 2017’de düzenlenen Yaşam Kalitesi Yarışması’nda projemle Bireysel Yaşam Kalitesi kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldüm. Yine Mayıs ayında Ortak Değerler Hareketi’nin etkinliğine katılarak hareketin gönüllüsü oldum.  Aynı yıl Eylül ayında ise Tekfen Holding’in Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nde Kurumsal İletişim Stajyeri olarak yıl sonuna kadar çalıştım. Sorunları anlamaya ve çözmeye yönelik mesleki ve sosyal konularda yazılar yazıyorum.

Murat Taner

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisiyim. Halkla İlişkiler, Dijital ve Sosyal Medya, Kurumsal İletişim ve Reklamcılık gibi iletişim sektörü alanında yazılar yazmaktayım. Sosyal sorumluluk, girişimcilik ve teknoloji odaklı projeler ile “Vestel”, “Kalder”, gibi önemli şirket ve derneklerle beraber çalışarak çeşitli kazanımlar ve deneyimler elde ettim. Kurucusu olduğum İstanbul Üniversitesi Sosyal Girişimcilik Kulübü’nün başkan yardımcısıyım ve “Sosyal Girişimcilik” üzerine çalışmalar yürütüyorum. Güncel olarak iletişim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarıma ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Ayşe Tuna

1999 yılında İstanbul’da doğdum. 2017 yılında Beyoğlu’nda bir liseden birincilikle mezun oldum ve 9 ay gibi bir süre boyunca stajımı Beyoğlu Belediyesi Halkla İlişkiler biriminde tamamladım. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü kazandım. Fakülte ajansı olan Ajans İstanbul İletişimde çalışıyorum ve bir çok etkinlikte görev aldım.Fotoğraf çekmek ve mesleki açıdan kendimi geliştirecek kitaplar okumakla ilgileniyorum. Anatolian PR’da reklamcılık ve halkla ilişkilerle ilgili yazılar yazıyorum.

Mihriban Bildirici

1999 yılında Bitlis’in ahlat ilçesinde doğdum Sadullah Gencer Anadolu lisesinden 2017 yılında mezun oldum 2017 yılında Karadeniz teknik üniversitesi iletişim Fakültesi Halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünü kazandım. Aynı zamanda Anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesinde sosyal hizmet bölümünü bu yıl okumaya başlayacağım. Okulumuzun iletişim kulübünde çeşitli görevler aldım. Ahlat belediyesinde gönüllü staj yaparak Geleneksel Ahlat Avrasya kültür şenlikler ve aynı zamanda Malazgirt zaferi kutlamalarında görev aldım. Fotoğraf üzerine eğitimler alarak bu alanda kendimi geliştirmekteyim.

7,532TakipçilerTakip Et
880TakipçilerTakip Et
16AbonelerAbone